عمل بینی به روش nfi | لیفت بینی بدون جراحی و بیهوشی | لیفت بینی چیست؟

عمل بینی به روش nfi

ناراضی بودن از بینی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. قوزدار بودن، انحراف داشتن، سرپایین بودن و… از جمله این دلایل هستند. جراحی بینی چیزی است که همیشگی است و راهی نیست که به بینی سابق خود برگردید. ترس اینکه بینی بعد از جراحی ظاهر زیبایی نداشته باشد هم آزاردهنده است. همینطور بعد از جراحی بینی، باید مراقبت های زیادی صورت بگیرد و مشکلات و عوارض برای چندین ماه ادامه خواهند داشت. بنابراین راه حل تمام این مشکلات عمل بینی به روش nfi است.

در ادامه بیشتر با این عمل آشنا خواهید شد.

لیفت بینی

همانطور که می دانید در جراحی بینی، برش های زیادی صورت می گیرد و بینی شما از استخوان تغییر می کند. عمل بینی می تواند یک ریسک بسیار بزرگ باشد و اگر جراح، بی تجربه باشد می تواند باعث مشکلات زیادی شود. به جای عمل بینی شما می توانید با لیفت بینی مشکل خود را حل کنید.


بیشتر بخوانید: درمان انحراف بینی


این عمل مدت زمان بسیار کمتری دارد و حداکثر تا ۳۰ دقیقه زمان می برد. همینطور نیازی به بیهوشی و جراحی نخواهید داشت. بینی شما به هیچ وجه برش نمی خورد و هیچ تراشی صورت نمی گیرد. از لحاظ هزینه نیز از جراحی بینی ارزان تر است. بعد از عمل بینی به این روش، بینی شما موقتا به فرم موردنظر شما تغییر می کند و اگر شما آن را ترمیم نکنید، ظرف چندماه یا یک سال می توانید دوباره بینی سابق خود را داشته باشید.

مزایای لیفت بینی

عمل بینی به روش nfi مزایای بسیار زیادی دارد و کاملا به صرفه است. به طور مثال:

  • بافت ها و مخاط تغییر نمی کنند.
  • مشکل بویایی رخ نخواهد داد.
  • بی حسی موضعی صورت می گیرد که فقط ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان می برد.
  • جراحی صورت نمی گیرد و از تیغ استفاده نمی شود.
  • بینی پس از مدتی، به حالت اولیه خود بر می گردد.

همچنین عمل به این روش، برای تمام نقاط بینی از جمله نوک، پره، قوز، تیغه و پوست صورت می گیرد.


بیشتر بخوانید: هزینه جراحی بینی چقدر است؟


انواع روش های لیفت بینی

همانطور که ذکر کردیم، لیفت بینی بدون جراحی و بیهوشی صورت می گیرد که می تواند یک مزیت بسیار بزرگی باشد. لیفت بینی با سه روش مختلف صورت می گیرد:

  • با نخ

در این روش از بعضی نخ های مخصوص و استاندارد استفاده می شود. این نخ ها به داخل بینی می روند و می توان با استفاده از آن ها، بینی را سربالا کرد.

  • با ژل

در این روش با تزریق ژل به بینی می توان برآمدگی ها و قوز بینی را برطرف کرد. همینطور میزان ژل تزریقی توسط دکتر متخصص تشخیص داده می شود.

  • با دستگاه (پلکسر بینی)

در این روش با دستگاهی که حرارت زیادی دارد، پوست نوک بینی سوزانده می شود. این روش بیشتر برای بینی های گوشتی صورت می گیرد و هدف، کوچک کردن بینی است.


بیشتر بخوانید: بهترین جراح عمل بینی فانتزی


آیا لیفت بینی دائمی است؟

در یک جواب کوتاه: خیر!

اگرچه با مراقبت ها و ترمیم های مکرر، تا ۳ سال دوام خواهد داشت ولی اگر هیچ ترمیمی صورت نگیرد، بسته به نوع عمل، ۶ ماه الی ۱ سال دوام خواهد داشت.


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای جراحی بینی


هزینه لیفت بینی

لیفت بینی هزینه ی بسیار پایین تری نسبت به جراحی بینی دارد و حتی ترمیم آن هم هزینه ی زیادی نخواهد داشت. اما با این حال قیمت مشخصی را نمی توان گفت. اینکه نوع عمل چگونه باشد و شما با چه هدفی لیفت را انجام می دهید بسیار مهم است. همچنین نوع بینی و میزان کار با بینی شما نیز روی قیمت تاثیر می گذارد. برای آگاهی از هزینه عمل باید توسط یک پزشک مجرب معاینه شوید. کلینیک آدینا در تهران دارای جراح ها و متخصصان حرفه ای است که در این زمینه تجربه زیادی دارند. شما می توانید برای مشاوره رایگان با شماره ما در پایین صفحه تماس بگیرید.

پانوشت: عمل بینی به روش nfi, لیفت بینی, لیفت بینی بدون جراحی و بیهوشی, هزینه لیفت بینی, لیفت بینی با نخ, لیفت بینی چیست؟, هزینه لیفت بینی,

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =