عمل بینی فانتزی | مدل بینی فانتزی | قیمت عمل بینی فانتزی | آدینا کلینیک

عمل بینی فانتزی

از ظاهر بینی خود خوشتان نمی آید؟ از بینی خود خجالت می کشید؟ اعتماد به نفس ندارید؟ بینی شما قوز یا انحراف دارد؟ می خواهید بینی کوچک و فانتزی ای داشته باشید؟ به دنبال عمل بینی فانتزی هستید؟ با ما همراه باشید.

رینکتومی چیست؟

مدل بینی فانتزی

بینی فانتزی با ویژگی های مخصوص به خود شناسایی می شود:

  • دارای قوس و انحنای زیاد

انحنای زیاد برای کسانی که قوز بینی دارند ،قطعا خیلی لذت بخش و زیبا خواهد بود.

  • سربالا بودن

زاویه بینی تا ۱۰۰ درجه و حتی بیشتر هم می رسد و همین باعث شده که بینی بیش از اندازه سر بالا باشد.

  • اندازه ی خیلی کوچک

سایز کوچک بینی در این مدل بسیار مهم است.


آیا می توانم عمل بینی طبیعی را انجام دهم؟


چه کسانی می توانند عمل بینی فانتزی را انجام دهند؟

افرادی که دارای بینی استخوانی با پوستی نازک هستند، بهترین گزینه برای این عمل هستند. همچنین، اگر سایر اجزای صورت شما کوچک هستند، بینی فانتزی قطعا به صورت شما می آید. به دلیل اینکه، این عمل ظرافت و انحنای زیادی دارد و روی بینی استخوانی، خودش را به بهترین شکل نشان می دهد. برعکس، اگر صورتی درشت اندام با بینی گوشتی و پوستی ضخیم دارید، این عمل اصلا گزینه ی خوبی نخواهد بود. شما می توانید عمل بینی طبیعی انجام دهید. توجه داشته باشد که به دلیل ظاهر این بینی، این عمل برای زنان و دختران صورت می گیرد.


بینی گوشتی چگونه است؟


مزایا و معایب عمل بینی فانتزی

از زمان های قدیم، هر چیزی، خوبی ها و بدی هایی داشته که بی شک این قضیه در مورد بینی فانتزی هم صدق می کند. از جمله معایبی که این بینی دارد:

  • اندازه ی بیش اندازه کوچک که باعث کوچک شدن سوارخ های بینی می شود و در نهایت باعث به سختی نفس کشیدن می شود.
  • سر بالا بودن بیش از حد بینی شما نه تنها باعث زیبایی نمی شود، بلکه زیبایی شما را می گیرد پس اگر تصمیم در انجام این عمل دارید، نباید در آن زیاده روی کنید.
  • انحنای بیش از حد بینی نه تنها سلامت بینی شما را به خطر می اندازد، بلکه ظاهری مصنوعی به صورت شما خواهد داد.

باید توجه داشته باشید که اگر به این عمل علاقه دارد، باید بتوانید با مشکل تنفسی کنار بیایید. همچنین باید حد و مرز را در انحنا و زاویه ی بینی رعایت کنید تا سبب آسیب به بینی شما نشود.

مزایایی که می توانید با انجام عمل بینی فانتزی کسب کنید:

  • زیبایی
  • اعتماد به نفس نسبت به بینی خود
  • بینی متناسب با صورت شما در صورتی که سایر اجزای صورت شما کوچک هستند.

بهترین جراح عمل بینی فانتزی

بینی فانتزی نیاز به ظریف کاری های زیادی دارد و قطعا جراحی که این عمل را انجام می دهد باید با تجربه باشد. بی شک شما نمی خواهید یک جراح بی تجربه این کار را برای شما انجام دهد. اگر می خواهید بینی شما ظاهر مصنوعی نداشته باشد، باید در انتخاب جراح خود، نهایت دقت را داشته باشید تا یک دکتر مناسب و با تجربه پیدا کنید.

قیمت عمل بینی فانتزی

دقت داشته باشید که قیمت ها مختلف هستند و بسته به شهر و جراح موردنظر، قیمت ها تغییر می کنند. اگر به دنبال قیمت این عمل می گردید، کافی است به پایین صفحه مراجعه نمایید و با ما تماس بگیرید. آدینا کلینیک در تهران، دارای بهترین جراحان با تجربه است. ما در خدمت شما هستیم تا به سوال های شما جواب دهیم.

پانوشت: عمل بینی فانتزی, مدل بینی فانتزی, عمل بینی فانتزی قیمت, بهترین جراح بینی, عمل بینی فانتزی دخترانه, بهترین جراح بینی, بهترین جراح بینی در تهران,

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =