عمل بینی عروسکی | قیمت عمل بینی عروسکی | انواع روش های عمل بینی عروسکی

عمل بینی عروسکی

از ظاهر بینی خود ناراضی هستید؟ نسبت به بینی خود اعتماد به نفس ندارید؟ بینی شما داری انحراف است؟ به دنبال زیبایی بیشتر هستید؟ به فکر عمل بینی عروسکی هستید؟ ما در این مقاله بیشتر درمورد هدف شما صحبت خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد در این راه به شما کمک کنیم. با ما همراه باشید.


توربینوپلاستی چیست؟ (ویکی پدیا)


عمل بینی عروسکی

ابتدا، خوب است بدانید بینی عروسکی چه ظاهری دارد. معمولا بینی عروسکی:

  • سربالا است.

در بینی عروسکی، زاویه بینی بیشتر از ۹۵ درجه است و کاملا سر بالا است.

  • کوچک است.

بینی عروسکی، بیشتر از چیزی که فکر می کنید، کوچک است. وقتی اندازه بینی کوچک باشد، سوراخ های بینی هم کوچک خواهند بود. در نتیجه، نفس کشیدن بسیار سخت خواهد شد.

  • قوس تیغه بینی زیاد است.

در بینی عروسکی، تیغه بینی، قوس و انحنای بسیار زیادی دارد.

 

همانطور که خواندید، بینی عروسکی اصلا استاندارد نیست و فقط و فقط برای زیبایی انجام می شود.

بینی عروسکی برای چه کسانی مناسب و برای چه کسانی نامناسب است؟

کسانی که از بینی استخوانی با پوست نازک برخوردارند کاملا مناسب این جراحی هستند. به دلیل اینکه این جراحی ظرافت بالایی نیاز دارد و بخش های زیادی از بینی تراشیده می شود، اگر بینی شما گوشتی باشد و پوست ضخیمی داشته باشد، بخش زیاد تری از بینی تراشیده می شود که اصلا برای سلامتی شخص خوب نیست.

همچنین کسانی که دارای صورت کوچکی هستند مناسب این عمل هستند. از آنجایی که بینی بیش از اندازه کوچک خواهد بود، اگر صورت بزرگی داشته باشید، نمای زیبایی نخواهد داشت.

این عمل فقط برای بانوان صورت می گیرد و به دلیل ظاهر این بینی، اصلا برای آقایان صورت نمی گیرد.


در مورد عوارض عمل بینی بخوانید.


روش های عمل بینی عروسکی

این عمل به دو روش باز و بسته صورت می گیرد.

  •  جراحی به روش باز:

در این روش، جراح یک برش در کلوملا (فاصله ی بین سوراخ های بینی) خواهد زد. بنابراین، جراح دسترسی بیشتری به ساختمان بینی شما دارد و با دقت و ظرافت بیشتری عمل صورت می گیرد.

  • جراحی به روش بسته:

در این روش، هیچ برشی صورت نخواهد گرفت و تنها با بالا بردن پوست بینی و باز کردن سوراخ های بینی توسط ابزار های تخصصی، عمل صورت می گیرد.

به دلیل دسترسی بیشتر جراح به بینی شما، ما جراحی به روش باز را پیشنهاد می کنیم.

همچنین باید توجه داشته باشید که این نوع عمل بینی، به دلیل ظرافت و دقت بالا، نیاز به یک جراح متخصص دارد پس مطمئن باشید که جراح خوب و مناسب و با تجربه ای را انتخاب کنید تا بعدا از انتخاب خود پشیمان نشوید. این عمل، عملی نیست که یک جراح بی تجربه بتواند به خوبی انجام بدهد. پس در انتخاب خود کاملا دقت داشته باشید.


در مورد عمل بینی گوشتی چه می دانید؟


قیمت عمل بینی عروسکی

قیمت عمل بسته به اینکه شما چه روشی را انتخاب می کنید است. همچنین قیمت ها در کلینیک ها متفاوت است. کلینیک ها دارای جراحان زیادی هستند و مطمئنا همه ی قیمت ها به یک انداره نیستند. بسته به انتخاب روش و کلینیک و جراح موردنظر، شما قیمت را می توانید کسب کنید.

شما می توانید برای آگاهی نسبت به قیمت عمل بینی عروسکی در کلینیک ما، با شماره ی ما در پایین صفحه تماس بگیرید. آدینا کلینیک در خدمت شماست.

پانوشت: بینی عروسکی, عمل بینی عروسکی, جراحی بینی عروسکیقیمت عمل بینی عروسکی, 

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =