لیفت صورت | بهترین جراح لیفت صورت | قیمت لیفت صورت | آدینا کلینیک

لیفت صورت

با افزایش سن به دلیل کاهش روند کلاژن سازی پوست و کاهش قدرت عضلات صورت، پوست شادابی و استحکام خود را از دست می دهد و در نتیجه، چروک هایی روی پوست ایجاد می شود که تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی فرد می گذارد. روش های مختلفی برای از بین بردن این چین و چروک و افتادگی های وجود دارد. یکی از مهمترین و موفق ترین روش های دائمی جوانسازی، جراحی لیفت صورت است. در ادامه این مقاله در رابطه با لیفت صورت و کاندیداهای مناسب، نحوه انجام جراحی، بهترین جراح لیفت صورت و قیمت لیفت صورت صحبت می کنیم.

لیفت صورت (Rhytidectomy)

لیفت صورت یا ریتیدکتومی یک نوع جراحی زیبایی است که باعث جوانسازی پوست و بهبود وضعیت آن به صورت دائمی می شود. معمولا با بالا رفتن سن و یا دلایل دیگری همچون قرار گرفتن در معرض نور خورشید و یا تغذیه بد، پوست صورت دچار افتادگی و چروک هایی می شود. چین و چروک های سطحی با تزریق بوتاکس قابل درمان هستند ولی چین و چروک های عمیق باید تحت درمان جراحی لیفت قرار گیرند. در عمل لیفت علافه بر پوست، باید قسمت های زیرین پوست یعنی بافت های صورت نیز درمان شود. در غیر این صورت نتیجه جراحی فقط تا چند ماه ماندگاری دارد. بنابر این با استفاده از روش های مختلف می توان بافت صورت را در هر ناحیه اصلاح کرد. لیفت صورت هم به روش جراحی و هم غیر جراحی قابل انجام است. در ادامه این روش ها و انواع لیفت ها را بررسی خواهیم کرد.

لیفت صورت

روش های لیفت صورت

برای بالا کشیدن و سفت کردن پوست، از دو روش تهاجمی (جراحی) و غیر تهاجمی (غیر جراحی) استفاده می شود. این روش ها بستگی به میزان چین و چروک و افتادگی پوست دارد و در جلسه مشاوره، پس از بررسی پزشک، روش درمان مشخص می شود.

روش جراحی

اگر پوست شل باشد، چربی اضافه داشته باشد و یا چین و چروک های عمیقی داشته باشد. از روش جراحی یا لیفتینگ تهاجمی استفاده می شود. در این روش قسمت هایی از پوست مانند بالای پیشانی، زیر فک، پشت گوش ، پایین چانه برش می خورد تا عمل انجام شود.

روش غیر جراحی

در این روش چین و چروک وافتادگی خیلی عمیق نیست و بیمار احتیاجی به جراحی ندارد. بنابر این پزشک با استفاده از تزریق فیلر یا چربی و روش هایی همچون هایفوتراپی، آندولیفت، لیفت با نخ و… مشکل افتادگی و چین و چروک های سطحی شما را برطرف میکند.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای لیفت صورت هستند؟

امروزه با پیشرفت علم و به وجود آمدن تزریق های کم خطر و غیر تهاجمی، افراد جوان هم می توانند از این روش ها استفاده کنند. جراحی لیفت بیشترین ماندگای را دارد و بیشترین تغییر را در افراد ایجاد میکند، ولی فقط مناسب افرادی است که مسن تر هستند.

به طور کلی عمل های غیر تهاجمی کم ریسک تر هستند و عوارض زیادی برای فرد ندارند.


بهترین سن برای جراحی بینی


هزینه لیفت صورت

هزینه درمان لیفت شامل هزینه کلینیک، بیهوشی و جراح است. به طور کلی این هزینه ها کاملا بستگی به میزان افتادگی و چروک های شما و تبحر پزشک دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با شماره های آدینا کلینیک تماس حاصل فرمایید.

[contact-us]

پانوشت: جراحی بینی , پیکر تراشی , پروتز سینه , ابدو مینو پلاستی , لیفت صورت , عمل بینی , لیپوماتیک , تزریق چربی به باسن , تزریق فیلر

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =