مراحل جراحی بینی | عکس عمل بینی | عمل بینی گوشتی | عمل بینی استخوانی | آدینا کلینیک

مراحل جراحی بینی

عمل بینی یکی از انواع عمل های زیبایی است که در بهبود وضعیت ظاهری فرد و گاها در بهبود در وضعیت تنفسی بینی اثر گذار است. اگر شما هم تصمیم به انجام جراحی بینی دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی مراحل جراحی بینی بپردازیم و تفاوت های عمل بینی گوشتی و عمل بینی استخوانی را شرح دهیم.

جراحی بینی نیز مانند دیگر جراحی های زیبایی عوارض و مزایایی دارد، افرادی که خواهان جراهی بینی هستند باید انتظارت منطقی و واقع بینانه ای از نتیجه ی جراحی داشته باشند و با خطرات احتمالی این جراحی آشنا باشند. همچنین باید از لحاظ بدنی سالم باشند و رشد استخوان بینی شان کامل شده باشد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

یکی از مهمترین اقدامات قبل از جراحی بینی، انتخاب جراح ماهر و با تجربه در این زمینه می باشد. در طول جلسات مشاوه پزشک با توجه به بقیه اجزای صورت و ساختار بینی، بهترین تکنیک را برای جراحی بینی در نظر می گیرد.

برای دریافت مشاوه و انتخاب بهترین روش جراحی بینی متناسب با نیاز شما، با شماره های آدینا کلینیک تماس بگیرید.

[contact-us]


همچنین بخوانید: ۵ ویژگی مهم در رینوپلاستی مدرن


اقدامات قبل از جراحی بینی

قطع مصرف دارو های ضد التهابی و غیر استروئیدی مانند آسپرین، ژلوفن و نوافن

قطع مصرف دارو های گیاهی  و حتی ویتامین ها

کنار گذاشتن سیگار و دخانیات دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی

عکس برداری سه بعدی  از زوایای مختلف بینی و انجام آزمایشات مربوطه

ناشتا بودن قبل از عمل، به مدت ۶ تا ۸ ساعت

عکس عمل بینی

مراحل جراحی بینی

بیهوشی

توسط پزشک متخصص بیهوشی از طریق تزریق وریدی یا بیهوشی عمومی از طریق استنشاق انجام می شود.

برش بینی

بسته به شرایط بیمار و نظر پزشک جراحی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد. در روش باز برش بین بافت جدا کننده ی سوراخ بینی و در مواردی در قسمت پره بینی انجام می شود. در این روش پزشک دسترسی بیشتری به قسمت های داخلی بینی خواهد داشت و میتواند استخوان های قسمت داخلی را طراحی کند.

در روش بسته برش ها داخل بینی زده می شوند و جای هیچ گونه اسکاری مشاهده نمی شود. این روش مناسب افرادی است که بینی آنها نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد. این نوع جراحی نسبت به روش باز سبک تر است.

اتمام عمل و بخیه برش ها

زمانی که ساختار و فرم بینی به شکل مورد نظر تبدیل شد، پوست روی بینی برگردانده می شود و بخیه متناسب با برش زده می شود.

مراقبت های بعد از عمل

جراحی بینی تحت بیهوشی انجام می شود و حدود یک تا دو ساعت  در جراحی بینی های اولیه و سه ساعت در بینی های ثانویه به طول می انجامد. بعد از عمل با توصیه پزشک، آتلی روی بینی قرار می گیرد و بینی پانسمان می شود. در برخی موارد داخل بینی تامپون یا لوله های تنفسی قرار می گیرد که این موارد بستگی به شیوه ی عمل و صلاحدید پزشک دارد. بیمار بعد از عمل در یک اتاق ریکاوری قرار خواهد گرفت و پرسنل بر بازگشت بیمار به حالت بیداری نظارت میکنند. ممکن است بعد از جراحی لازم باشد بیمار شب را در بیمارستان سپری کند، ولی در اکثر مواقع همان روز و چند ساعت پس از عمل مرخص می شود.


جراحی بینی چه عوارض و خطراتی دارد؟


آدینا کلینیک

یافتن یک کلینیک معتبر برای جراحی های زیبایی بسیار مهم است. وجود بهداشت کامل در کلینیک، تجهیزات کامل و پزشکان با تجربه و ماهر در نتیجه مطلوب و کاهش عوارض عمل های زیبایی موثر است. پس ما به شما بهترین کلینیک زیبایی تهران را معرفی می کنیم.

پا نوشت: مراحل جراحی بینی , عکس عمل بینی , عمل بینی گوشتی , عمل بینی استخوانی , بهترین روش جراحی بینی , بهترین دکتر بینی , هزینه جراحی بینی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =