لیفت سینه | ماستوپکسی | بالا کشیدن سینه | درمان افتادگی سینه | قیمت لیفت سینه

لیفت سینه

ماستوپکسی یا لیفت سینه یکی از جراحی های زیبایی و درمانی برای پستان است. این جراحی برای تغییر شکل پستان صورت می گیرد. به طور مثال برای خوش فرم شدن، متقارن و متناسب شدن سینه ها و درمان افتادگی سینه انجام می شود. اصولا سایز سینه در این جراحی ثابت می ماند اما با انتخاب شما، کوچک و بزرگ کردن سینه نیر صورت می گیرد.

در ادامه در مورد ماستوپکسی و درمان افتادگی سینه بیشتر صحبت خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید: لیفت سینه چقدر دوام می آورد؟


ماستوپکسی

در جراحی ماستوپکسی پوست اضافه برداشته می شود و پستان بالا برده می شود. نوک پستان نیز به سمت بالا برده می شود. هاله دور پستان (دور سینه که گرد است و کمی تیره تر است) با توجه به فرم و اندازه پستان تغییر می کند و تیره تر هم می شود. با این روش، افتادگی سینه ها درمان می شود. البته اگر نیاز به کوچک کردن سینه ها داشته باشید، برای شما انجام خواهد شد. همینطور برای افزایش سایز هم پروتز به کار گرفته می شود.

لیفت سینه معمولا برای درمان افتادگی سینه صورت می گیرد اما برای تغییر سایز یا متقارن شدن سینه ها هم می توانید آن را انجام دهید.

ماستوپکسی بدون جراحی

با خواندن این تیتر باید گفت که این فقط یک دروغ تبلیغاتی است. درست است که تکنولوژی های پیشرفته ای روز به روز وارد بازار می شوند اما هنوز چنین چیزی امکان پذیر نیست. ماستوپکسی با بیهوشی و جراحی صورت می گیرد و ۲ ساعت طول می کشد. بنابراین لیفت سینه بدون جراحی امکان پذیر نیست.


بیشتر بخوانید: عوارض لیفت سینه


ماستوپکسی برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت سینه یا همان ماستوپکسی اصولا برای سینه های افتاده صورت می گیرد. سینه ها به دلیل حاملگی، خارج کردن پروتز، افزایش یا کاهش وزن و سن افتاده می شوند.

با افزایش سن، سینه ها به دلیل از دست دادن قابلیت ارتجاعی، فرم و استحکام بافت افتاده می شوند.

در زمان حاملگی به دلیل پر و بزرگ شدن پستان ها، رباط های نگه دارنده پستان کش می آیند و این باعث افتادگی سینه ها می شود. با این حال شیردهی هیچ تاثیری بر افتادگی سینه ها نمی گذارد.


بیشتر بخوانید: برش ها سینه در عمل لیفت سینه


ماستوپکسی برای افراد زیر مناسب خواهد بود:

  • فردی که کاهش یا افزایش وزن زیادی داشته و سینه های افتاده دارد.
  • فردی که به دلیل حاملگی سینه های افتاده و آویزان دارد.
  • فردی که به دلیل افزایش سن، استحکام بافت پستان خود را از دست داده است.
  • فردی که سینه های متقارنی ندارد.
  • فردی که سینه های کوچک یا بزرگ دارد.

ماستوپکسی برای چه کسانی مناسب نیست؟

اگر در آینده قصد حاملگی دارید، لیفت سینه اصلا برای شما مناسب نیست. سینه های شما در دوران حاملگی افتاده می شوند که می تواند فرم سینه های لیفت شده ی شما را به هم بریزد.

شیردهی با لیفت سینه مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما در بعضی موارد باعث شده که فرد توانایی شیردهی را نداشته باشد بنابراین پیشنهاد می شود بعد از شیردهی آن را انجام دهید.


بیشتر بخوانید: خطرات و عوارض احتمالی ماموپلاستی


قیمت ماستوپکسی

قبل از ماستوپکسی، سینه های شما باید توسط پزشک معاینه شود. پزشک با این معاینه می تواند در مورد میزان افتادگی، تقارن، سایز پستان و… اطلاعات کسب کند و قیمت نهایی را اعلام کند. در بعضی شرایط با بکارگیری پروتز در حین لیفت، هزینه ها افزایش می یابند.

آدینا کلینیک در تهران با داشتن متخصصان و جراحان با تجربه در این زمینه، معاینه دقیق انجام می دهد و سینه های ایده آل شما را به شما هدیه خواهد داد. برای مشاوره رایگان می توانید با شماره ما در پایین صفحه تماس بگیرید.

پانوشت: ماستوپکسی چیست؟, ماستوپکسی, لیفت سینه, بالا کشیدن سینه, درمان افتادگی سینه, قیمت لیفت سینه, هزینه عمل ماستوپکسی,

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =