لیپوماتیک شکم | لیپوماتیک شکم ارزان | لیپوماتیک شکم در تهران | قیمت لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم یا پیکرتراشی یک عمل زیبایی است که برای خارج کردن چربی ها از بدن صورت می گیرد. امروزه بیشتر افراد برای رسیدن به اندام ایده آل خود به دنبال ورزش کردن و رژیم های سختگیرانه نیستند. از آنجایی که جراحی زیبایی رواج پیدا کرده است، بیشتر افراد به دنبال این روش هستند. در لیپوماتیک می توان چربی های موجود در بدن را به صورت فیزیکی از بدن خارج کرد. منظور از فیزیکی به این معناست که چربی ها سوزانده نمی شوند و بدون درد و خونریزی فقط از بدن خارج می شوند.

در ادامه در مورد لیپوماتیک شکم بیشتر صحبت خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید: مراقبت های بعد از پیکر تراشی


لیپوماتیک شکم

چاقی و چربی های بیش از اندازه می توانند بسیار آزاردهنده باشند. چربی نه تنها برای سلامتی مناسب نیست بلکه می تواند انتخاب های شما را در هنگام خرید لباس کاهش بدهد. بعضی افراد نمی توانند تمام این چربی ها را با ورزش کردن و رژیم گرفتن های مداوم، از بین ببرند. بنابراین تصمیم به روی آوردن به جراحی های زیبایی می گیرند.

چاقی به دو دسته تقسیم می شود:

  • موضعی

موضعی بدین معناست که فقط بخشی از بدن دارای چربی فراوان است. به طور مثال: شکم، ران و…

  • مفرط

مفرط بدین معناست که تمام بدن بیش از اندازه چربی دارد و فقط یک قسمت مشخص نیست.

عمل لیپوماتیک برای سوزاندن چربی ها، کاهش وزن یا درمان چاقی انجام نمی شود. این عمل برای رسیدن به اندام ایده آل و سایز مورد نظر صورت می گیرد. اگر چاقی موضعی دارید، می توانید چربی های آن قسمت را با این عمل از بدن خارج کنید و به نقاط دیگر بدن خود مثل سینه و باسن تزریق کنید تا فرم بهتری به خود بگیرند.

اما اگر چاقی شما از نوع مفرط است، می توان گفت که عمل مناسبی برای شما نخواهد بود.


بیشتر بخوانید: لیپوساکشن چگونه صورت می گیرد؟


چرا لیپوماتیک را انتخاب کنیم؟

لیپوساکشن همانند لیپوماتیک یکی از جراحی های چاقی موضعی است. با این حال لیپوماتیک بهتر و جدیدتر است و مزایای بیشتری دارد. به طور مثال لیپوماتیک:

  • ایمنی بالاتری دارد.
  • احتمال عفونت کمتر است.
  • دوران نقاهت کوتاه تری دارد.
  • ورم و ترشح کمتری دارد.
  • درد کمتری دارد.
  • نیاز به استفاده طولانی مدت از گن ندارد.

همچنین مدت زمان عمل کوتاه تر است و بلافاصله بعد از عمل، می توانید نتیجه را مشاهده کنید.


بیشتر بخوانید: مزایای دیگر پیکر تراشی لیپوماتیک


هزینه لیپوماتیک شکم در تهران

لیپوماتیک نسبت به جراحی های دیگر، قیمت پایین تر و مناسب تری دارد. قیمت این جراحی مشخص و قطعی نیست. مقدار چربی، بزرگی و کوچکی ناحیه، کلینیک یا بیمارستان موردنظر می توانند روی قیمت تاثیر بگذارند. شما برای آگاهی نسبت به هزینه این جراحی نیاز به معاینه ی پزشک متخصص دارید. کلینیک آدینا در تهران دارای چندین سال سابقه و متخصصان و جراحان با تجربه ای است. شما می توانید با شماره ما در پایین صفحه تماس بگیرید. ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهیم داد.

پانوشت: لیپوماتیک شکم, پیکرتراشی شکم, لیپوماتیک شکم ارزان, لیپوماتیک شکم در تهران, هزینه لیپوماتیک شکم در تهران, هزینه عمل لیپوماتیک شکم, قیمت لیپوماتیک شکم, مزایای لیپوماتیک,

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هجده =