عمل بینی نیمه فانتزی | مدل بینی فانتزی | قیمت عمل بینی نیمه فانتزی | بهترین جراح بینی

عمل بینی نیمه فانتزی

به فکر عمل بینی هستید؟ بین دو راهی هستید؟ در مورد عمل بینی طبیعی و فانتزی سردرگم هستید؟ دوست دارید در عین حال که بینی شما فانتزی است، حالت طبیعی داشته باشد؟ می خواهید بینی فانتزی داشته باشید ولی حالت مصنوعی آن را دوست ندارید؟ یا شاید بینی طبیعی را دوست دارید ولی در کنار آن کمی فانتزی هم می خواهید؟ با عمل بینی نیمه فانتزی مشکل شما حل خواهد شد. با ما همراه باشید.


سپتوپلاستی چیست؟(ویکی پدیا)


مدل بینی نیمه فانتزی

در کل، ما سه نوع عمل بینی داریم: طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی. مدل بینی نیمه فانتزی ترکیبی از طبیعی و فانتزی است و کاملا مدلی بین این دو مدل است. خوب است با مقایسه ی بینی فانتزی با دو مدل دیگر، به ویژگی های آن پی ببرید.

  • بینی طبیعی، زاویه ای بین ۹۰ تا ۹۵ درجه دارد که کاملا زاویه ای استاندارد است. در بینی فانتزی، این زاویه، به بیشتر از ۱۰۰ درجه هم می رسد که این باعث بیش از اندازه سر بالا بودن و مصنوعی بودن بینی می شود. در بینی نیمه فانتزی، بینی کمی سر بالا است ولی اصلا باعث مصنوعی بودن بینی نخواهد شد.
  • انحنا در بینی طبیعی زمانی مهم است که بینی فرد قوز داشته باشد ولی در بینی فانتزی، انحنای بسیار زیاد یکی از ویژگی های آن است که حالت کاملا غیر طبیعی به بینی می دهد. در بینی نیمه فانتزی، انحنایی بیشتر از مدل طبیعی و کمتر از فانتزی وجود دارد.
  • بینی فانتزی بیش از اندازه کوچک است و همین قضیه باعث به سختی نفس کشیدن می شود ولی این برای بینی طبیعی اتفاق نمی افتد. هر اندازه ای که صورت شما داشته باشد، متناسب با آن، بینی شما تغییر می کند. در بینی نیمه فانتزی، کوچکی بینی مهم است ولی حد آن متوسط است و باعث نمی شود که بینی شما مصنوعی به نظر برسد.

به صورت خلاصه، بینی فانتزی کاملا مصنوعی است ولی شما می توانید با انجام عمل بینی نیمه فانتزی، از مصنوعی بودن آن بکاهید و همزمان یک بینی فانتزی و طبیعی داشته باشید. همانطور که خواندید، ویژگی های بینی مانند قوس و سایز و زاویه در بینی نیمه فانتزی بیش تر از مدل طبیعی و کمتر از مدل فانتزی است.


بهترین سن جراحی بینی چه سنی است؟


عمل بینی نیمه فانتزی برای چه کسانی مناسب یا نامناسب است؟

کسانی که بینی استخوانی و پوست نازکی دارند، برای این عمل کاملا مناسب هستند. این عمل، ظریف کاری بالایی دارد و این ظریف کاری روی بینی های استخوانی کاملا دیده می شود. برعکس، کسانی که بینی گوشتی با پوست ضخیمی دارند، گزینه ی خوبی برای این عمل نیستند زیرا ظریف کاری ها روی آن نمای جالبی ندارند. معمولا زنان و دختران این عمل را انجام می دهند.

قیمت عمل بینی نیمه فانتزی

باید بدانید ک قیمت، بسته به یک سری عوامل به دست می آید. اینکه شما در چه شهری و چه منطقه ای و چه کلینیکی و توسط چه جراحی، عمل بینی خود را انجام دهید، قیمت را مشخص می کند. آدینا کلینیک در تهران، جراحی های بینی انجام می دهد که جراحی بینی نیمه فانتزی هم بخشی از آن است. بهترین و با تجربه ترین جراحان، جراحی بینی را برای شما انجام خواهند داد. می توانید از طریق شماره ی درج شده در پایین صفحه با کلینیک ما در تماس باشید و از قیمت ها آگاهی داشته باشید.

پانوشت: عمل بینی نیمه فانتزی, جراحی بینی نیمه فانتزی, جراحی بینی, بهترین جراح بینی, عمل بینی نیمه فانتزی قیمت, عمل بینی نیمه فانتزی هزینه,

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =