عمل بینی طبیعی | مدل بینی طبیعی | قیمت عمل بینی طبیعی | کلینیک عمل بینی

عمل بینی طبیعی

می خواهید بینی خود را طوری عمل کنید که کسی متوجه نشود؟ به فکر بینی ایده آل خود هستید بدون آنکه مصنوعی به نظر برسد؟ به فکر زیبایی و در عین حال طبیعی بودن هستید؟ راه حل همینجاست. در این مقاله، ما در مورد عمل بینی طبیعی صحبت خواهیم کرد تا کمکی به شما باشد.

عمل بینی طبیعی

حتما خیلی از افراد را دیدید که بینی کاملا طبیعی دارند اما متوجه می شوید که بینی خود را عمل کردند. همانطور که از اسم آن پیداست، طوری است که خیلی سخت است که کسی متوجه عمل بینی شما شود. من می توانم در چند جمله کاملا احوال شما را توصیف کنم:

شما به دنبال استاندارد های زیبایی نیستید و اصلا قوس و سر بالا بودن و کوچک بودن بینی ای که اصلا استاندارد نیست، برای شما اهمیت ندارد. حتما به این فکر کردید که چرا باید برای داشتن یک بینی کوچک، خود را به سختی بندازید و نتوانید به راحتی نفس بکشید. تنها چیزی که شما می خواهید این است که از سر پایین بودن، پهن بودن، انحراف داشتن یا هر مشکل دیگری که بینی شما دارد، رهایی یابید. درست نمی گویم؟ قطعا کلید طلایی شما عمل بینی طبیعی است.


چه زمانی به جراحی بینی ترمیمی نیاز است؟(ویکی پدیا)


مدل بینی طبیعی

بینی طبیعی، باعث خواهد شد که فرم بینی شما، طبیعی و هم ایده آل به نظر برسد اما چگونه؟ در بینی طبیعی:

  • قوس و انحنای استاندارد

در بینی طبیعی، قوس و انحنای بینی در سطح کاملا استاندارد است. بنابراین، بینی کاملا طبیعی دیده می شود و همچنین تنفس هم آسان خواهد بود.

  • زاویه ی بینی بین ۹۰ تا ۹۵ درجه

بینی در این مدل، زاویه ی بسیار مناسب و استانداردی دارد طوری که نه خیلی سر پایین و نه خیلی سر بالا است.

  • متناسب بودن بینی با سایر اجزای دیگر صورت

بعضی افراد صورت درشت و بعضی افراد صورت کوچکی دارند اما جراح بسته به سایر اجزای دیگر صورت شما، عمل بینی مناسب شما را انجام خواهد داد.

بینی طبیعی برای چه کسانی مناسب و برای چه کسانی نامناسب است؟

خبر خوش اینجاست که این عمل برای همه مناسب است. بله درست خواندید. برای همه! به دلیل اینکه این بینی کاملا در اندازه و مدل استاندارد است که جراح می تواند با توجه به صورت شما، عمل بینی مورد نظر و ایده آل صورت شما را انجام بدهد. همچنین، خیلی از افراد که از بینی های خیلی سر بالا و انحنای زیاد خوششان نمی آید، این بینی کاملا مناسب آن هاست. همینطور این عمل، برای بانوان و آقایان صورت می گیرد. پس نگران نباشید، قطعا شما هم می توانید آن را انجام دهید.


در مورد عمل بینی استخوانی بیشتر بدانید.


قیمت عمل بینی طبیعی

شک ندارم برای شما سوال پیش آمده که این عمل چقدر هزینه دارد؟ این عمل در شهر ها و منطقه های مختلفی صورت می گیرد. بعضی از جراحان با تجربه و بعضی هنوز تجربه ی کافی کسب نکردند. بسته به اینکه شما در چه شهری، چه کلینیکی و چه جراحی انتخاب کنید، قیمت عمل به دست می آید. اما یک خبر عالی، آدینا کلینیک، در زمینه ی عمل بینی، خدمات ارائه می دهد که عمل بینی طبیعی هم جز این دسته است. می توانید به بخش پایین در این صفحه مراجعه نمایید و با شماره ما تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم.

پا نوشت: عمل بینی طبیعی, عمل بینی طبیعی قیمت, عمل بینی طبیعی هزینه, مدل بینی طبیعی,

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =