ابدومینوپلاستی در تهران

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یکی از روش هایی است که در طی آن چربی های اضافه ناحیه شکمی تخلیه شده و پوست آن کشیده می شود. این جراحی به شیوه های مختلف با توجه به حجم و چربی های انباشته شده در نواحی مختلف شکم به گونه های مختلف انجام می پذیرد که حاصل آن می تواند داشتن شکم تخت و زیبا باشد.

عکس ها جراحی ابدومینوپلاستی

نمونه عمل مینی ابدومینوپلاستی در بین آقایان و بانوان باتوجه به وضعیت انباشت چربی در نواحی مختلف شکم متفاوت است.

ابدومینوپلاستی آقایان

ابدمینوپلاستی کامل

تامی تاک کامل به معنای برداشتن چربی و کشیدن پوست در ناحیه شکم و پهلو هاست. این در حالی است که مینی تامی تاک بر ناحیه زیر شکم تمرکز دارد. انتخاب هر یک از روش های جرحی زیبایی شکم را می توانید با مشورت پزشک جراح خود انجام دهید. برای کاهش عوارض ابدومینوپللاستی بهتر است به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از عمل ابدومیوپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

  • در هنگام استراحت تا سه روز بعد از عمل بهتر ست سر را بالاتر از بدن و بدن را به صورت خم نگه دارید
  • از مصرف دخانیات و شروبات الکلی جدا پرهیز کنید
  • از انجام فعالیت های سنگین تا سه هفته بعد از عمل پرهیز کنید
  • بنا به دستور پزشک از گن استفاده کنید
  • نوشیدن زیاد آب و میوه جات توصیه می شود

دقت کنید داشتن عوارضی نظیر دفع خونابه تا سه روز ابتدایی جراحی و همچنین تورم و کبودی در هفته اول، درد و مواردی نظیر حالت تهو ناشی از اثرات بیهوشی طبیعی است. این عوارض تا ماه اول برطرف شده و جای نگرانی وجود ندارد. در صورت شدت داشتن عوارض بهتر است هفته اول توسط جراح ویزیت شوید. برای کاهش حداکثری عوارض ناشی از عمل بهتر است رژیم غذایی را رعایت کرده و همچنین مصرف نمک را به حداقل ممکن برسانید.

هزینه ابدومینوپلاستی

هزینه های جراحی زیبایی شکم به موارد نظیر دستمزد و حق العمل جراح، هزینه بیمارستان، هزینه آزمایش های پزشکی و موادی از این قبیل بستگی دارد. برای آگاهی از هزینه های تامی تاک نیز باید ابتدا توسط پزشک جراح معالجه شده و روش مناسب عمل را انتخاب کنید. در ایینجا منظور از انواع ابدومینوپلاستی انواع زیر است:

  • مینی تامی تاک
  • تامی تاک کامل

همچنین در خصوص این روش بدانید اکثر عمل ها تامی تاک نیازمند انجام لیپوساکشن است. که اینم عمل مووجب برداشت چربی های ناحیه شکمی می شود. بنابراین هزینه های عمل نیز باتوجه به نوع مشکلی که وجود دارد مشخص می شود.

پانوشت: انواع جراحی زیبایی شکم, بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران, عوارض و مزایای ابدومینوپلاستی, تامی تاک ارزان در تهران , هزینه جراحی زیبایی شکم در سال ۱۴۰۰

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =