لیپوماتیک ران | عوارض لیپوماتیک | لیپوماتیک و تزریق چربی | آدینا کلینیک

لیپوماتیک به معنای نابودی چربی های اضافه بدن و پیکرتراشی است. این عمل منجر به لاغری موضعی در قسمت ها مختلف بدن می شود. همچنین تاثیرات آن بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است.

لیپوماتیک ران

این عمل به رفع مشکلات به وجود آمده ناشی از چربی های اضافه در نواحی ران در قسمت داخلی و خارجی بدن اشاره دارد. همچنین علاوه بر فرم زیبای ران که بر اثر کاهش چربی از ران در طی عمل لیپوماتیک به وجود میاید، باعث از بین رفتن مشکلات ساییدگی ران ها می شود. برای اطلاع از قیمت لیپوماتیک ران بهتر است به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مرجعه کنید.

عوارض لیپوماتیک

  • عفونت ناشی از جراحی
  • خونریزی در زمان جراحی
  • آسیب به عروق بدن
  • خطر آمبولی
  • امکان برگشت پذیری
  • جمع شدن آب در بافت بدن در ناحیه جراحی شده

اکثر عوارض لیپوماتیک در کوتاه مدت از بین می رود برخی دیگر از عوارض بلند مدت این عمل جراحی را می توان با مراجعه به کلینیک زبیایی آدینا در تهران از بین برد.

لیپوماتیک و تزریق چربی

از مزایای پیکرتراشی می توان به این موضوع اشاره کرد که چربی های خارج شده در طی این عمل همچنان برای قسمت های مختلف بدن قابل استفاده است. آیا لیپوماتیک و تزریق چربی به صورت همزمان انجام می پذیرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله به صورت هزمان می توان از مزایای این دو روش بهره برد.

عکس لیپوماتیک قسمت های مختلف بدن

لیپوماتیک ران، بازو شکم و قسمت های مختلف بدن برای از بین بردن چربی های موضعی در کوتاه ترین زمان یکی از بهترین روش های پیکرتراشی به حساب میاید.

لپوماتیک بازو

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک شکم

دستگاه لیپوماتیک

این دستگاه در واقع شامل یک نوع کمپرسور می باشد که با استفاده از میله ای به نام “کانولا” که در آن هوا فشرده شده منتقل می شود، در ناحیه مورد نظر از بدن باعث ایجاد لغزش می شود. این لرزش های بسیار سریع در نهایت باعث شکسته شدن سلول های چربی در بدن می شود. بعد از تخریب سلول های چربی انباشته شده در زیر پوست این چربی از بدن خازج می شود. این روش آسیبی به بافت های عضلانی بدن وارد نمی کند. سوراخ های ایجاد شده برای وارد کردن کانولا به زیر پوست نیز به قطر سه میلی متر ایجاد می شود. در طی این عمل هیچ گونه اقدام به سوخت چربی انجام نمی پذیرد. به همین دلیل از چربی های خارج شده می توان برای تزریق جربی به نقاط مختلف بدن استفاده کرد.

همه چیز درباره دستگاه ساکشن

پانوشت: بهترین روش پیکرتراشی , تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن , قیمت پیکرتراشی در تهران , ارزان ترین کلینیک زیبایی پکرتراشی در تهران

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =