عمل بینی استخوانی | بهترین جراح بینی استخوانی | هزینه جراحی بینی| آدینا کلینیک

عمل بینی استخوانی

امروز در این مقاله قصد داریم در رابطه با عمل بینی استخوانی و عوارض و مسائلی که در این رابطه وجود دارد بحث کنیم. افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند معمولا سوال های زیادی در این رابطه دارند. یکی از سوال های این افراد در مورد ویژگی های بینی استخوانی است، همچنین از مهمترین مواردی که در هر جراحی وجود دارد انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی و بهترین مدل عمل بینی استخوانی است. اگر شما هم قصد انجام این جراحی را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بینی استخوانی

به طور کلی بینی ها بر اساس نوع بافت و غضروف بینی به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند. به بینی هایی که غضروف و استخوان محکمی داشته باشند اصطلاحا بینی استخوانی و بینی هایی که غضروف های ضعیف تری دارند  اصطلاحا بینی گوشتی گفته می شود. بینی های استخوانی پوست نازک تری نسبت به بینی های گوشتی دارند. در این بینی ها معمولا یک برآمدگی و غوز روی بینی وجود دارد. به برخی از بینی هایی که از ترکیب استخوان و غضروف تشکیل شده اند، بینی نیمه استخوانی یا غضروفی گفته میشود. قوز روی بینی استخوانی ممکن است بر اثر وارد شدن ضربه به وجود بیاید و یا مربوط به عواملی همچون وراثت باشد.

روش های جراحی بینی استخوانی

در این جراحی استخوان ها و غضروف های اضافه تراش داده می شوند و قوز به طور کامل برداشته می شود. جراحی بینی اصولا به دو روش باز و بسته انجام می شود انجام می شود. ولی اخیرا به دلیل مزایای روش باز، اکثر جراحان زیبایی ترجیح میدهند که از این روش استفاده کنند.


آیا بینی گوشتی برگشت پذیر است؟


چه مدت زمانی بعد از عمل بینی استخوانی باید چسب زد؟

معمولا مدت زمان چسب زدن در این نوع بینی کوتاه تر از بینی های گوشتی است، به این دلیل که پوست بینی نازک است، حدودا بعد از ۴ هفته می توانید پانسمان روی بینی را بردارید. ولی برای بینی های گوشتی حدودا ۸ هفته پانسمان لازم است تا بینی فرم خود را نشان دهد.

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی با توجه به مهارت و شهرت پزشک و شرایط بیمار متفاوت است و نمی توان هزینه ی دقیق و مشخصی برای آن اعلام کرد، برای اطلاع از هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۰ با شماره های آدینا کلینیک تماس بگیرید.

[contact-us]

پانوشت: عمل بینی استخوانی , بهترین جراح بینی استخوانی , هزینه جراحی بینی استخوانی , بهترین جراح بینی تهران , رینوپلاستی , چسب زدن بعد از عمل بینی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =