عمل بینی گوشتی | بهترین سن جراحی بینی | بهترین جراح بینی گوشتی | آدینا کلینیک

جراحی بینی گوشتی

نوع بینی نقش بسیار مهم و اساسی در نتیجه عمل بینی دارد. اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید ابتدا باید نوع بینی خود را تشخیص دهید و اگر بینی گوشتی بود بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب کنید تا نتیجه دلخواه حاصل شود. یکی از مهمترین و پرتکرار ترین سوالات در مورد بینی گوشتی این است که آیا بینی گوشتی بعد از جراحی بازگشت دارد؟ در این مقاله قصد داریم عمل بینی گوشتی را مورد بررسی قرار دهیم. برای پاسخ به سوال های خود در ادامه با ما همراه باشید.

عمل بینی گوشتی

به طور کلی جراحی بینی های گوشتی با پوست زخیم کمی سخت تر و پیچیده تر از بینی های استخوانی با پوست نازک هستند. بینی گوشتی یکسری ویژگی هایی دارد که پزشک با معاینه میتواند تشخیص دهد. از ویژگی های بینی گوشتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوست کلفت و ضخیمی دارند
  • غضروف های بینی نرم و ضعیف است
  • غدد چربی و منافذ باز روی پوست بینی دارند
  • نوک بینی پهن و افتاده ای دارند
  • پره های پهن و بزرگی دارند

جراحی بینی گوشتی

همانطور که گفتیم بینی گوشتی یکی از سخت ترین عمل های بینی است. به عبارتی میتوان گفت اگر استخوان های بینی را یک مجسمه زیبا و ظریف با جزئیات تصور کنیم، پوست بینی مانند یک پارچه روی آن مجسمه قرار می گیرد. اگر پوست بینی ضخیم باشد و به اصطلاح بینی گوشتی باشد، میتوان آن پارچه را برزنتی تصور کرد که تمام جزئیات و ظرافتی که مجسمه دارد را پوشانده است. اگر شما هم بینی گوشتی با پوست ضخیمی دارید، حتما پزشکی ماهر و با تجربه در زمینه بینی های گوشتی پیدا کنید. همچنین باید انتظارات واقع بینانه و درستی از نتیجه داشته باشید.


جراحی بینی چه عوارضی دارد؟


بهترین سن جراحی بینی

هر چه پوست فرد جوان تر و شاداب تر باشد، قابلیت ترمیم و خون رسانی بیشتر، و بافت استخوانی انعطاف پذیر تر است. در نتیجه عمل رضایت بخش تر خواهد بود. در دختر های بالای ۱۶ سال و پسر های بالای ۱۸ سال عمل بینی امکان پذیر است. اگر جراحی بینی زود تر از سن توصیه شده انجام شود، ممکن است بعد از بلوغ و رشد بینی، نتیجه عمل مطلوب نباشد.

آیا بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

بسیار از افراد متقاصی جراحی، با شنیدن اینکه ممکن است جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر باشد، از انجام جراحی منصرف می شوند. در پاسخ به این سوال باید گفت که در صورتی که جراح فردی با تجربه و متبحر باشد و  به روش درستی جراحی بینی گوشتی را انجام دهد، عمل ماندگاری خواهد بود. به دلیل پوست زخیم این نوع بینی ها، ورم بعد از عمل برای مدت طولانی تری با فرد خواهد بود و حدودا ۱٫۵ تا حتی ۲ سال طول می کشد تا نتیجه نهایی مشخص شود.

برای مشاوره در مورد جراحی بینی گوشتی و هزینه های جراحی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

[contact-us]


جراحی بینی چیست؟


پانوشت: جراحی بینی گوشتی , بهترین سن جراحی بینی , بهترین جراح بینی گوشتی , قیمت عمل بینی , عمل بینی گوشتی , عمل بینی گوشتی ارزان , عمل بینی غرب تهران, سن مناسب جراحی بینی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =