رینوپلاستی بینی بدون جراحی

امروزه افراد زیادی متقاضی عمل بینی هستند. برخی از بینی ها قوز دار است  و قصد از عمل جراحی تنها از بین بردن قوز بینی است. اما برخی از بینی ها نیز قوز ندارد. هدف در این عمل های زیبایی اصلاح فرم بینی جهت سربالا کردن آن است. رینوپلاستی به عملی می گویند که در آن عمل بینی با حفظ عملکرد طبیعی صورت می گیرد. اصلاح فرم بینی انواع مختلفی دارد. عمل بینی مردانه و عمل بینی طبیعی از رایج ترین انواع رینوپلاستی است.

امروزه عمل بینی عروسکی در بین متقاضیان به دلیل مصنوعی بودن آن طرفداران کمتری دارد. با ما همراه باشید تا به سوال های رایج در ارتبات با عمل بینی و رینوپلاستی پاسخ دهیم.

قیمت جراحی بینی در تهران

رینوپلاستی بدون جراحی

آیا رینو پلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟ این روش یکی از روش های اصلاح فرم بینی است که نسبت به سایر روش ها از صرفه اقتصادی مناسبی برخوردار است. لیفت بینی بدون عمل جراحی مناسب تمام کسانی است که به هر دلیل دوست ندارند اتاق عمل را تجربه کنند. ای روش مناسب افرادی است که:

  • دارای قوس و یا قوز بینی کم هستند
  • انحراف کم دارند
  • افرادی که سال ها قبل تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته اند و برای اصلاح فرم دست به این کار می زنند
  • افرادی که پره های بینی قرینه ای ندارند
  • افرادی که دوست دارند نوک بینی خود را سربالا کنند
  • کسنی که در پی اصلاح تورفتگی بینی هستند

بررسی اینکه کدام روش برای بینی شما مناسب تر است را از آدینا کلینیک بپرسید.

رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی

بینی های گوشتی به دلیل داشتن پوست زخیم تر نسبت به بینی استخوانی عمل جراحی پرریسک تری را می گذرانند. آیا بینی گوشتی بعد از جراحی افتادگی پیدا می کند؟ آیا بینی گوشتی بعد از جراحی به شکل اولیه خود باز می گردد؟ پاسخ این سوال منفی است. رینوپلاستی بینی به روش لیفت با نخ نیز انجام می پذیرد. متناسب با بینی شما پزشک و متخصص باید این امر را تشخیص دهد.

جراحی بینی با لیزر

در برخی از عمل ها برای برش از لیزر استفاده می شود. این روش تا کنون بهترین روش کوچک کردن بینی های گوشتی به شمار می آید. مزایای عمل بینی با لیزر عبارت است از:

  • بر طرف کردن آکنه های پوستی روی پوست بینی
  • نازک شدن نسبی پوست بینی های گوشتی
  • لاغر شدن بافت چربی روی بینی

لازم به ذکر است مزایای عمل بینی با لیزر تنها بر روی پوست بینی اعمال می شود.

انواع روش های زیبایی بینی

در بالا به انواع روش های زیبایی بینی اشاره کردیم. اما انتخاب روش مناسب باید با تشخیص دکتر متخصص و با بررسی انواع موارد مختلف صورت بپذیرد.

در رابطه با جراحی ترمیمی بینی بیشتر بدانید

پانوشت: جراحی بینی گوشتی با لیزر , رینوپلاستی بدون عمل جراحی, لیفت بینی با نخ, عمل بینی مردانه, ابررسی انواع روش های زیبایی بینی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =